Fenomenalne MMO

Postępowe gry z lśniącą grafiką, szybko zdobywają graczy i nie trzeba ich namawiać do tego, aby w nią grali. Dlatego też, producenci gier tworzą mocno rozbudowane gry, gdzie jest piękna grafika i niesamowita muzyka.

Jednak nie zawsze taka gra zdobędzie sławę, w wielu grach jak gry RPG liczy się jeszcze klimat. Gry klimatyczne cieszą się ogromną popularnością, nawet jeśli mają słabą grafikę. Przykładem takiej gry może być Tibia. Jest to gra RPG w dodatku gra MMO. Dostęp do niej mamy jedynie przez internet, jednak gdy połączymy się z tą grą po raz pierwszy, możemy się nieco zdziwić. Gra ma grafikę z dawnych czasów, nie ma tu 3D i nie ma muzyki. Dla wielu graczy, wszytko to jest bardzo odstraszające, jednak, Ci którzy chcą zagrać w klimatyczne MMO na pewno będą sięgać po ten tytuł. Tibia jest grą bardzo popularną i nie brakuje jej rozgłosu, ani graczy. Jest grą darmową, a gracze którzy chcą mieć większy dostęp do gry, kupują Tibia Pacc. Fenomen klimatu robi swoje i można powiedzieć, że nie ma zbyt wielu gier, które oferują to co Tibia. Grafika w tym przypadku nie ma znaczenia, jak w wielu nowoczesnych grach. Studio BioWar zapowiedziało kolejnego MMO, który ma się pojawić na rynku. Będzie wykonany w cudnej grafice, z piękną muzyką. Gracze będą mogli swobodnie podróżować i testować nowe rozwiązania.

Na grę Star Wars: The Old Republic czeka bardzo wiele osób, ale jeżeli studio BioWar nie stworzy odpowiedniego klimatu, gra nie będzie popularna. Dla nowych gier, które pojawiają się na rynku jest to bardzo trudne zadanie. O sukcesie decyduje bardzo wiele rzeczy. Miejmy nadzieje, że nadchodzący Star Wars: The Old Republic pokaże się z dobrej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *